Direktori staf

 

edit 3

 

 

Profesor Madya Dr. Mohd. Wira Bin Mohd. Shafiei
Penyelaras
CETREE, CGSS / Pusat Pengajian Perumahan, Bangunan dan Perancangan, USM, P.Pinang
Ext : 6724 / 2828
wira@usm.my



 

edit 3

 

 

Dr. Mohd Sukri Bin Shafie
Pegawai Penyelidik / Ketua Sekretariat CETREE
Ext : 6704
mohdsukri@usm.my / mohdsukri@cetree.edu.my / mohdsukri2000@yahoo.com /


  


edit 3

 

 

Encik Syafiq Saifullah Bin Azmi
Penolong Jurutera / Pentadbiran CETREE
Ext : 6707
syafiq_saifullah@usm.my / syafiq@cetree.edu.my


 


edit 3

 

 

Encik Mohd Rodzi Bin Abdul Razak
Pemandu
mohdrodzi87@usm.my

 

 


edit 3

 

 

Cik Rosnadia Binti Nordin
Pelatih Siswazah
Ext : 6730
rosnadia@cetree.edu.my

 

 


edit 3

 

 

Cik Suhairiza Binti Suhaimi
Pelatih Siswazah
Ext : 6733
suhairiza@cetree.edu.my

 

 


 edit 3

 

Encik Muhammad Aiman Lukqman bin Aizul Hisham
Pelatih Siswa
Ext : 6734
aiman@cetree.edu.my

 


edit 3

 

 

 Encik Khairul Amin bin Mohamad Rasidi
 Pelajar Latihan Industri
 Ext : 6733
 khairulamin@cetree.edu.my

 

 


edit 3

 

 

Cik Husna Aqilah Binti Haslan
Pelajar Latihan Industri
Ext : 6730
husna@cetree.edu.my

 

     



a1 a1 a1 a1